Helpdesk              

  08.00 - 16.00                    +421 (905) 663 824      delnet@delnet.sk

Dosiahnite viac s nonstop technickou podporou 

Technická podpora prináša profesionálnu asistenciu od špecialistov nášho oddelenia technickej podpory 365/24/7.
Vyžiadajte si od nás podrobné informácie čo môžeme urobiť pre Vašu spoločnosť.
Viac informácií

The fourth generation of Gantry introduces a selection of new and desirable features to its arsenal, such as a responsive layout.

Gantry v4 effectively offers several main new features: a responsive layout, an improved administrative interface, LESS support, as well as general performance/optimization enhancements.

The standard features such as per-browser-level CSS and JS control, built-in AJAX and many others are still available with Gantry v4.

Learn More

Čo Vám ponúkame

Technická podpora

Odborne vyškolení špecialisti sú vám k dispozícii 365/24/7. Ušetrite výdavky na IT a uvoľnite vaše IT zdroje. Rýchlo reagujte na bezpečnostné problémy a ochráňte svoju reputáciu. Prioritná odpoveď na vašu požiadavku okamžite rieši vzniknutú situáciu.

Vedenie účtovníctva

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd, personálnej agendy a ekonomického poradenstva. Prioritou našich služieb je diskrétnosť a hlavne spokojnosť zákazníka.

Hosting

Postaráme sa o Vašu firemnú prezentáciu, ale aj o Vašu elektronickú poštu. Poskytneme Vám bezpečný priestor pre Vašu firmu. Nie sme klasická hostingová spoločnosť, u nás máte vždy individuálny prístup. Poskytneme Vám bezpečný priestor pre Vašu firmu.