Helpdesk              

  08.00 - 16.00                    +421 (905) 663 824      delnet@delnet.sk

Dosiahnite viac s nonstop technickou podporou 

Technická podpora prináša profesionálnu asistenciu od špecialistov nášho oddelenia technickej podpory 365/24/7.
Vyžiadajte si od nás podrobné informácie čo môžeme urobiť pre Vašu spoločnosť.
Viac informácií

The fourth generation of Gantry introduces a selection of new and desirable features to its arsenal, such as a responsive layout.

Gantry v4 effectively offers several main new features: a responsive layout, an improved administrative interface, LESS support, as well as general performance/optimization enhancements.

The standard features such as per-browser-level CSS and JS control, built-in AJAX and many others are still available with Gantry v4.

Learn More

Webmail


            

 

Dôležité upozornenie

  • Spoločnosť DELNET nikdy nežiada osobné alebo prihlasovacie údaje svojich zákazníkov prostredníctvom elektronickej pošty.
  • Neodpovedajte na e-maily, v ktorých od Vás ktokoľvek, vrátane osôb vydávajúcich sa za zamestnancov spol. DELNET, žiada o poskytnutie osobných informácií, prístupových údajov (napr. login a heslo do schránky elektronickej pošty). O akýchkoľvek pokusoch o získanie Vašich údajov neodkladne informujte spol. DELNET.
  • Nespúšťajte, resp. neotvárajte neznáme prílohy a internetové odkazy obsiahnuté v tele nevyžiadaných e-mailov a v e-mailoch od neznámych odosielateľov.
  • Venujte zvýšenú pozornosť podozrivým e-mailom. Tieto môžu v prvej chvíli vyzerať, že pochádzajú z dôveryhodných zdrojov.
  • Neposielajte a nevkladajte osobné údaje alebo iné informácie na nezašifrované a nezabezpečené internetové stránky.
  • Do emailovej schránky sa prihlasujte z dôveryhodného počítača, ktorý má pravidelne aktualizovaný antivírusový a antispyware softvér.